akumulatory/baterie
Akumulator RBC24 do SUA1500RMI2U
- Rodzaj: Moduł bateryjny
- Liczba akumulatorów: 4
- Wymiary:
83 x 216 x 343 mm
- Full specification
Status: Out of stock
1 941.14 zł / szt
2 387.60 zł gross
Akumulator RBC24 do SUA1500RMI2U firmy APC
| Weight | 12420 kg |
|---|---|
| Dimensions | 500 x 150 x 365 cm |
Technical Specifications
| Brand | APC |
|---|---|
| Rodzaj | Moduł bateryjny |
| Liczba akumulatorów | 4 |
| Wymiary | 83 x 216 x 343 mm |
| Waga | 11.96 |
| Napięcie | 6 |
| Pojemność akumulatora | 18 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |