akumulatory/baterie
Akumulator HR1221WF2 12v 21WATT
- Wymagania środowiskowe:
- Dopuszczalny zakres temperatur dla rozładowania: -15 ~ 50 stopni C
- Dopuszczalny zakres temperatur dla ładowania: -15 ~ 40 stopni C
- Dopuszczalny zakres temperatur dla przechowywania: -15 ~ 40 stopni C
- Zalecany zakres śred
- Liczba akumulatorów: 1
- Rodzaj: Akumulator
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
63.03 zł / szt
77.53 zł gross
Technical Specifications
| Brand | CSB |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Rodzaj | Akumulator |
| Wymiary | 102 x 92,8 x 69,9 mm |
| Waga | 1.66 |
| Pozostałe parametry | Żywotność baterii : 3-5 lat |
| Napięcie | 12 |
| Pojemność akumulatora | 5.1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 1784 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 90 x 100 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |