baterie/akumulatory
Akumulator AGM VRLA 12V 4.5Ah
- Wymiary:
90 x 70 x 101 mm
- Waga: 1.35
- Akcesoria w zestawie:
- Śruby
- Nakrętki
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
33.82 zł / szt
41.60 zł gross
Green Cell AGM VRLA 12V 4.5Ah bezobsługowy akumulator do systemu alarmowego, kasy fiskalnej, zabawek
| Weight | 1363 kg |
|---|---|
| Dimensions | 75 x 95 x 110 cm |
Technical Specifications
| Brand | Green Cell |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 70 x 101 mm |
| Waga | 1.35 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe informacje |
|
| Napięcie | 12 |
| Pojemność akumulatora | 4.5 |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Typ | Akumulator |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |