akumulatory/baterie
Akumulator AGM 12V 44Ah
- Liczba akumulatorów: 1
- Rodzaj: Akumulator
- Wymiary:
170 x 165 x 197 mm
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 10 in stock
263.55 zł / szt
324.17 zł gross
Akumulator AGM VRLA Green Cell 12V 44Ah AGM23
Akumulator AGM Green Cell o napięciu 12V to wykonany z wysokiej jakości materiałów model przystosowany zarówno do pracy buforowej, jak i cyklicznej. Akumulator oparty jest na technologii AGM, co oznacza, że elektrolit wchłonięty jest w separator z włókna szklanego, co uniemożliwia jego wyciek. Dzięki temu akumulator może pracować w wielu pozycjach, nie tylko pionowej. Jest to świetna, znacznie bezpieczniejsza alternatywa dla akumulatorów kwasowo-ołowiowych.
Kluczowe cechy:
- Maksymalne bezpieczeństwo użytkowania dzięki konstrukcji uniemożliwiającej wyciek elektrolitu
- Całkowicie bezobsługowa praca akumulatora przez długi czas (aż do 5 lat)
- Niezawodność działania - odporność na wibracje, praca w każdej pozycji, w szerokim zakresie temperatur przy zachowaniu wysokiej pojemności
- Idealne rozwiązanie przy pracy buforowej i cyklicznej, szerokie zastosowanie: m. in. zasilacze UPS, fotowoltaika, zabawki elektryczne, systemy alarmowe, monitoringu, czy urządzenia przenośne
| Weight | 13500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 180 x 210 x 210 cm |
Technical Specifications
| Brand | Green Cell |
|---|---|
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Rodzaj | Akumulator |
| Wymiary | 170 x 165 x 197 mm |
| Waga | 12.7 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie | Śruby i nakrętki |
| Napięcie | 12 |
| Pojemność akumulatora | 44 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |