akcesoria
Aktywator 5 L
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE:
Ryzyko zadławienia płynem możliwym do połknięcia.
Do używania pod nadzorem osoby dorosłej.
Nie nadaje się do spożycia.
W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów.
Unikać kontaktu z oczami.
W PRZYP - Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
TU3049
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
38.72 zł / szt
47.63 zł gross
Aktywator do Slima 5 litrów
- Aktywator w 5 litrowym baniaku idealnie sprawdzi się podczas zorganizowanych imprez, czy kreatywnych warsztatów, w których bierze udział większa ilość dzieci.
- Aktywator został wyprodukowany w Polsce ze sprawdzonych i certyfikowanych składników.
- W swoim składzie nie zawiera toksycznego boraksu ani płynu do soczewek.
- Nasz aktywator jest produktem bezpiecznym dla dzieci.
- W połączeniu z klejem PVA pozwala stworzyć ciągnącego Slima.
| Weight | 5150 kg |
|---|---|
| Dimensions | 130 x 180 x 300 cm |
Technical Specifications
| Brand | TUBAN |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE: |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | TU3049 |
| Rodzaj | Masy plastyczne |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 20 x 29 x 13 cm |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |