akcesoria modelarskie
Akcesoria pilniczek 5 szt
- Bezpieczeństwo:
Produkt nie jest odpowiedni dla dzieci poniżej 8 roku życia. Stosować pod nadzorem dorosłych.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
39069
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 5 in stock
6.00 zł / szt
7.38 zł gross
Pilniczki dwustronne.
Technical Specifications
| Brand | Revell |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Produkt nie jest odpowiedni dla dzieci poniżej 8 roku życia. Stosować pod nadzorem dorosłych. |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 39069 |
| Rodzaj | Narzędzia / przybory |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 6 x 20 x 6 cm |
| Wymagania wiekowe | 14 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czerwony |
| Weight | 14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 x 10 x 230 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |