adaptery/przejściówki
Adapter w Smart Card USB HDMI Virtual Media KVM
- Rodzaj: Adapter
- Zastosowanie: Komputerowy
- Złącza #1: RJ45 Żeńska
- Full specification
Status: Out of stock
617.66 zł / szt
759.72 zł gross
Kabel-adapter KVM KA7168 służy do podłączania sygnału wideo HDMI i portów USB do komputera docelowego. Urządzenie KA7168 udostępnia wyjście HDMI oraz złącze USB do podłączenia komputera docelowego na potrzeby obsługi czytników Smart Card/CAC*. Ten kabel-adapter nowej generacji jest niewielki i lekki. Zapewnia bardzo dobrą kompensację sygnału i niwelowanie zniekształceń spowodowanych opóźnieniami dzięki tym technikom jakość obrazu jest znacznie wyższa.
* Funkcje wirtualnych nośników oraz czytnika CAC nie są obsługiwane w modelach KH1508A, KH1516A, KH1508Ai, KH1516Ai, KL1508A, KL1516A, KL1508Ai, KL1516Ai, KH2508A, KH2516A, KN2116A, KN4116, KN2132 ani KN4132.
Technical Specifications
| Brand | ATEN |
|---|---|
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Złącza #1 | RJ45 Żeńska |
| Złącza #2 | USB Typ A Męska x2 |
| Wymiary | 9.10 x 5.60 x 2.12 cm |
| Waga | 0.11 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 155 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 x 130 x 130 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |