USB
Adapter USB Type-C, do HDMI-A + USB-C, 4K
- Rodzaj: Adapter
- Złącza #1: USB Typ C Męska
- Zastosowanie: Wideo
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 6 in stock
64.66 zł / szt
79.53 zł gross
Ten konwerter/adapter USB-C do HDMI pozwala na podłączenie laptopa, tabletu lub komputera wyposażonego w interfejs USB-C do monitora lub projektora z interfejsem HDMI za pomocą normalnego kabla HDMI. Adapter obsługuje rozdzielczości wideo do Ultra HD 4K (3840 x 2160). Jednocześnie inne urządzenie końcowe można ładować przez interfejs USB-C PD.
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 x 130 x 145 cm |
Technical Specifications
| Brand | LogiLink |
|---|---|
| Rodzaj | Adapter |
| Złącza #1 | USB Typ C Męska |
| Zastosowanie | Wideo |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Żeńska |
| Standard | HDMI Ultra HD 4K |
| Wymiary |
|
| Waga | 0.01 |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |