adaptery/przejściówki
Adapter USB Typ-C męski do USB Typ-A żeński
- Rodzaj: Adapter
- Złącza #1: USB Typ C Męska
- Standard: USB 2.0
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 16 in stock
8.60 zł / szt
10.58 zł gross
Adapter USB Typ-C męski do USB Typ-A żeński
- Umożliwia podłączenie dowolnego standardowego urządzenia do nowych portów USB typ-C USB 2.0
- OTG
- Kompaktowa konstrukcja oszczędność miejsca
Technical Specifications
| Brand | Gembird |
|---|---|
| Rodzaj | Adapter |
| Złącza #1 | USB Typ C Męska |
| Standard | USB 2.0 |
| Złącza #2 | USB Typ A Żeńska |
| Zastosowanie | Do smartfona |
| Wymiary | Opakowanie: 175 x 75 x 30 mm |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 70 x 170 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |