adaptery/przejściówki
Adapter USB TYP-C F do lighting 8pin M
- Rodzaj: Adapter
- Złącza #1: USB Typ C Męska
- Złącza #2: Lightning 8pin Męska
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 2 in stock
3.91 zł / szt
4.81 zł gross
Adapter USB TYP-C F do lighting 8pin M
Technical Specifications
| Brand | Gembird |
|---|---|
| Rodzaj | Adapter |
| Złącza #1 | USB Typ C Męska |
| Złącza #2 | Lightning 8pin Męska |
| Standard | USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Zastosowanie | Do smartfona |
| Wymiary | 23.8 x 9.9 x 5.2 mm |
| Waga | 0.002 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 x 10 x 120 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |