Adapter USB do Fast Ethernet; Y-1468
- Standardy: 802.3
- Bezpieczeństwo:
- W trybie Fast Ethernet umożliwia pracę Half/Full Duplex
- Obsługuje tryb wstrzymania oraz zdalnego wybudzenia - Pasmo: Nie dotyczy
- Full specification
Niezawodne podłączenie do sieci
WiFi jest wszechobecne, ale jeśli potrzebne jest niezawodne i nade wszystko szybkie podłączenie do sieci LAN lub Internet to najlepiej skorzystać z połączenia kablowego. W sukurs przychodzi nam adapter z USB na Ethernet Unitek Y-1468
Bardzo szybkie połączenie
Y-1468 jest komatybilne z USB 2.0 i umożliwia przesył danych z prędkością Fast Ethernet 100Mbps. Dzięki zastosowaniu wydajnych chipsetów Realtek, połączenie nie tylko jest bardzo szybkie, stabilne i bezpieczne ale także umożliwia dodatkowe funkcje jak Power Managment, i AutoSleep Mode.
Estetyczny wygląd
Do produkcji wykorzystano najlepsze materiały a sam adapter jest bardzo mały. Klasyczny czarny kolor zachowuje estetyczny wygląd biurka.
| Weight | 60 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 x 90 x 180 cm |
Technical Specifications
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Standardy | 802.3 |
| Bezpieczeństwo | - W trybie Fast Ethernet umożliwia pracę Half/Full Duplex |
| Pasmo | Nie dotyczy |
| Antena | Nie dotyczy |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Porty we/wy | 1 x USB 2.0 Type A |
| Liczba anten | Brak |
| Wymiary | 61 x 23 x 20mm |
| Pozostałe parametry | - Wspiera iPv4/iPv6 oraz COE |
| Chipset | Realtek |
| Interfejs | USB |
| Typ | LAN |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |