Adapter USB-C/RJ45 G2 Classic - 4Z534AA#ABB
- Rodzaj: Adapter
- Złącza #2: USB Typ C Męska
- Złącza #1: RJ45 Żeńska
- Full specification
Przejściówka HP USB-C na RJ45 G2
Podłącz urządzenie USB-C do sieci Ethernet przy użyciu tej łatwej do przenoszenia przejściówki plug-and-play. Uzyskaj prędkość Internetu na poziomie przewodowego połączenia Ethernet zapewniającego szybką i niezawodną transmisję strumieniową i pobieranie danych.
Obsługa dużej prędkości
Obsługa maks. prędkości transferu danych sieci Gigabit Ethernet, dzięki czemu można z łatwością przesyłać strumieniowo i pracować.
Idealna mobilność
Lekka konstrukcja zapewnia wygodą i możliwość pracy w każdym miejscu z dostępem do sieci Ethernet.
Umożliwia zarządzanie siecią
Wspomaga działy IT w zakresie zabezpieczania i zdalnego zarządzania flotą komputerów przenośnych poprzez funkcje zaawansowanego zarządzania siecią za pośrednictwem połączenia internetowego możliwego z tą przejściówką.
Niezawodne użytkowanie
Ciesz się spokojnym użytkowaniem dzięki standardowej rocznej ograniczonej gwarancji HP.
Technical Specifications
| Brand | HyperX |
|---|---|
| Rodzaj | Adapter |
| Złącza #2 | USB Typ C Męska |
| Złącza #1 | RJ45 Żeńska |
| Zastosowanie | Sieciowy (LAN) |
| Wymiary | 180 x 20,6 x 16,5 mm |
| Waga | 20 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Długość przewodu | 10.4 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 80 x 260 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |