stacje dokujące/replikatory portów
Adapter USB-C HDMI Hub 3xUSB 3.0
- Dokowanie: Nie
- Porty we/wy: 1 x USB 3.0 Type C
- Wymiary:
80 x 23 x 17 mm
- Full specification
Status: Out of stock
42.91 zł / szt
52.78 zł gross
Multiadapter USB Type-C 2 w 1 (HUB USB + HDMI)
- 2 w 1: 3-portowy koncentrator USB i port HDMI 4K
- Transfer danych Superspeed USB 3.2 Gen 1 (5 Gb/s) przez koncentrator USB
- Plug & Play
- 3-portowy HUB USB 3.2 Gen 1 (5 Gb/s)
- Port HDMI z obsługą UHD 4K @30 Hz
- Trwała metalowa obudowa klasy premium
| Weight | 60 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 x 90 x 170 cm |
Technical Specifications
| Brand | Gembird |
|---|---|
| Dokowanie | Nie |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 Type C |
| Wymiary | 80 x 23 x 17 mm |
| Waga | 40 |
| Wymagania sprzętowe | Upewnij się że twoje urządzenie wideo USB typu C musi obsługuje tryb DisplayPort Alt Mode |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |