adaptery/przejściówki
Adapter USB-C do DisplayPort 4SH08AA
- Rodzaj: Adapter
- Złącza #1: USB Typ C Męska
- Zastosowanie: Wideo
- Full specification
Status: Out of stock
68.56 zł / szt
84.33 zł gross
Przejściówka HP z USB-C na DisplayPort (4SH08AA)
Wyświetlaj treści wideo w wysokiej rozdzielczości na dużym ekranie dzięki przejściówce HP z USB-C na DisplayPort, która umożliwia połączenie z zewnętrznym monitorem, telewizorem lub projektorem.
Pokazuj i objaśniaj
Podłącz przejściówkę do portu USB-C tabletu lub komputera przenośnego i wyświetlaj obraz na monitorze, projektorze lub telewizorze przez połączenie DisplayPort.
Światowej klasy wsparcie
Roczna ograniczona gwarancja pozwala uwolnić się od zmartwień.
Spakuj się i ruszaj
Przechowuj małą przejściówkę w torbie na urządzenie, aby szybko i w dowolnym miejscu wyświetlać obraz.
| Weight | 105 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 x 185 x 230 cm |
Technical Specifications
| Brand | HP Inc. |
|---|---|
| Rodzaj | Adapter |
| Złącza #1 | USB Typ C Męska |
| Zastosowanie | Wideo |
| Złącza #2 | DisplayPort Żeńska |
| Wymiary | 15,2 x 23,6 x 180 mm |
| Waga | 32.3 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Długość przewodu | 9.4 |
| Wymagania sprzętowe | USB Type-C z Alt Mode DisplayPort |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |