USB
Adapter USB-C Bluetooth v4.0, czarny
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows
- Porty we/wy: 1 x USB 3.0 Type C
- Wymiary:
26.7 x 13.2 x 5 mm
- Full specification
Status: Out of stock
29.19 zł / szt
35.90 zł gross
Klucz USB LogiLink USB-C V4.0
Rozmiar bardzo mały, ale wydajność znacznie lepsza. Zintegrowana technologia Bluetooth V4.0, dzięki czemu możesz cieszyć się szybkim transferem danych bezprzewodowych i bardzo niskim zużyciem energii.
| Weight | 32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 75 x 20 cm |
Technical Specifications
| Brand | LogiLink |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 Type C |
| Wymiary | 26.7 x 13.2 x 5 mm |
| Waga | 3 |
| Pozostałe parametry |
|
| Chipset | CSR BC8510 |
| Interfejs | Bluetooth |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |