adaptery/przejściówki
Adapter USB 3.0 LAN Gigabit RJ-45
- Rodzaj: Adapter
- Zastosowanie: Komputerowy
- Złącza #1: USB Typ A Męska
- Full specification
Status: Out of stock
25.75 zł / szt
31.67 zł gross
| Weight | 72 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 140 x 215 cm |
Technical Specifications
| Brand | Gembird |
|---|---|
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Złącza #1 | USB Typ A Męska |
| Złącza #2 | RJ45 Żeńska |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Wymiary | 226 x 23 x 16 mm |
| Waga | 30 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |