koncentratory USB
Adapter Multi-port 6-IN-1
- Liczba portów: 6
- Standard: USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1
- Ładowanie urządzeń: Tak
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 12 in stock
105.12 zł / szt
129.30 zł gross
Ta aluminiowa wieloportowa przejściówka umożliwia dodanie do laptopa sześciu nowych portów: HDMI, sieci, 2x USB-C i 2x USB. Wielozadaniowość nigdy nie była tak prosta!
Wiemy, że zasługujesz na najlepsze. Z HDMI 4K@60Hz, do 5 Gb/s na dwóch portach USB 3.0, 100 W na porcie ładowania USB-C i Gigabit Ethernet; Dalyx daje ci to, czego potrzebujesz.
| Weight | 88 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 130 x 150 cm |
Technical Specifications
| Brand | Trust |
|---|---|
| Liczba portów | 6 |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Ładowanie urządzeń | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Porty | 1 x RJ-45 Żeńska |
| Wymiary | 100 x 41 x 14 mm |
| Waga | 56 |
| Pozostałe parametry | Długość przewodu: 20 cm |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Aluminiowy |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |