adaptery/przejściówki
Adapter HDMI do DP 4K 60Hz USB-A powered
- Rodzaj: Adapter
- Zastosowanie: Wideo
- Złącza #2: DisplayPort Męska
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
69.57 zł / szt
85.57 zł gross
Adapter HDMI do DP 4K 60Hz USB-A powered
- Kabel HDMI męski na żeński aktywny adapter DisplayPort
- Wymagane jest zasilanie USB przez zintegrowane dodatkowe złącze USB
- Obsługuje rozdzielczości do 4K przy 60 Hz
Technical Specifications
| Brand | Gembird |
|---|---|
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Wideo |
| Złącza #2 | DisplayPort Męska |
| Złącza #1 | HDMI Typ A Męska |
| Standard | HDMI Ultra HD 4K |
| Wymiary | 178 x 23 x 22 mm |
| Waga | 69 |
| Długość przewodu | 10 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 x 85 x 200 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |