USB
Adapter Gigabit Ethernet do USB 3.0
- Porty we/wy: 1 x 10/100/1000 Mbit/s
- Standardy: 802.3
- Pasmo: Nie dotyczy
- Full specification
Status: Out of stock
64.22 zł / szt
78.99 zł gross
| Weight | 56 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 x 75 x 140 cm |
Technical Specifications
| Brand | LogiLink |
|---|---|
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Standardy | 802.3 |
| Pasmo | Nie dotyczy |
| Liczba anten | Nie dotyczy |
| Antena | Nie dotyczy |
| Rodzaj | Aktywny |
| Ładowanie urządzeń | Nie |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Brak |
| Waga | 86 |
| Pozostałe parametry |
|
| Chipset | Realtek RTL8153 |
| Interfejs | USB |
| Typ | LAN |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |