adaptery/przejściówki
Adapter DisplayPort To HDMI True 4k 2JA63AA
- Rodzaj: Adapter
- Zastosowanie: Wideo
- Złącza #2: HDMI Typ A Żeńska
- Full specification
Status: Out of stock
89.00 zł / szt
109.47 zł gross
Adapter DisplayPort To HDMI True 4k
Wykorzystaj maksymalnie wszystkie dostępne porty w swoim komputerze biurkowym HP dla firm lub stacji roboczej HP dzięki przejściówce HP DisplayPort na HDMI True 4K, która pozwala skonwertować gniazdo DisplayPort komputera na port HDMI w celu szybkiego i łatwego podłączenia szerokiej gamy urządzeń multimedialnych, obsługujących rozdzielczość 4K i odświeżanie 60 Hz
Technical Specifications
| Brand | HP Inc. |
|---|---|
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Wideo |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Żeńska |
| Złącza #1 | DisplayPort Męska |
| Standard | HDMI Standard Automotive |
| Wymiary | Dł × wys 30 × 2,8 cm |
| Pozostałe parametry | ZGODNOŚĆ SPRZĘTU Przejściówka HP z DisplayPort na HDMI True 4K jest zgodna z systemem HP 285 (Pro) G2 MT; HP ProDesk 400 G2 SFF; HP ProDesk 400 G2.5 SFF; HP ProDesk 400 G2 MT; HP ProDesk 405 G2 MT; HP ProDesk 400 G3 SFF; HP ProDesk 400 G3 MT; HP |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 120 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 x 140 x 180 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |