Adapter DisplayPort - HDMI 4K; Y-6332 BIAŁY
- Rodzaj: Adapter
- Zastosowanie: Wideo
- Złącza #2: HDMI Typ A Żeńska
- Full specification
Unitek Y-6332 to konwerter który przekształca sygnał z DisplayPort na HDMI i tym samym pozwala podłączyć źródła sygnału np. komputer lub notebook z portem DisplayPort do odbiornika np. monitora lub projektora z wejściem HDMI.
Posiadacz Y-6332 podczas delegacji lub wizyty zawsze będzie przygotowany na szybkie podłączenie, niezależnie od zastanego typu odbiornika a użytkownik konwertera w domu nie będzie musiał zamieniać swojego odbiornika na ten który posiada wejście DisplayPort. Konwerter wspiera rozdzielczość 4K - czyli obsługuje urządzenia o najlepszej obecnie czystości i ostrości obrazu. Z rozdzielczością 4 raza większą niż Full HD obraz jest krystalicznie czysty i ostry, zapewniając doznania wizualne nie ustępujące rzeczywistości. Konektor jest w pełni uniwersalny i łączy ze sobą urządzenia różnych marek.
Technical Specifications
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Wideo |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Żeńska |
| Standard | HDMI High Speed with Ethernet |
| Złącza #1 | DisplayPort Męska |
| Pozostałe parametry | - Wspiera obsługę rozdzielczości 4K |
| Długość przewodu | 20 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 44 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 x 65 x 195 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier | 5.00 zł | 10.00 zł |
| Paczkomat InPost | Free | Free |
| DPD Pickup | Free | Free |