adaptery/przejściówki
Adapter DisplayPort do VGA
- Rodzaj: Adapter
- Zastosowanie: Komputerowy
- Złącza #2: DisplayPort Męska
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 2 in stock
19.27 zł / szt
23.70 zł gross
Technical Specifications
| Brand | i-tec |
|---|---|
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Złącza #2 | DisplayPort Męska |
| Złącza #1 | D-sub 15pin Żeńska |
| Wymiary | 191 x 110 x 35 mm |
| Waga | 94 |
| Wymagania sprzętowe | Urządzenie z wolnym portem DisplayPort |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 33 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 x 125 x 220 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |