adaptery/przejściówki
Adapter DisplayPort do VGA F7W97AA
- Rodzaj: Adapter
- Zastosowanie: Wideo
- Złącza #2: D-sub 15pin Żeńska
- Full specification
Status: Out of stock
59.39 zł / szt
73.05 zł gross
Adapter HP DisplayPort do VGA
Użytkownik może maksymalnie wykorzystać dostępne porty przenośnego komputera biznesowego HP, przekształcając gniazdo DisplayPort w gniazdo VGA w celu szybkiego i łatwego podłączenia zewnętrznych monitorów i projektorów.
| Weight | 140 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 280 x 185 cm |
Technical Specifications
| Brand | HP Inc. |
|---|---|
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Wideo |
| Złącza #2 | D-sub 15pin Żeńska |
| Złącza #1 | DisplayPort Męska |
| Wymiary | Długość przewodu: 20 cm |
| Waga | 0.06 |
| Pozostałe parametry | Obsługiwane rozdzielczości: 1920 x 1200; 1600 x 1200 |
| Akcesoria w zestawie | - Adapter DP do VGA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |