adaptery
Adapter Displayport 1.1(M)->VGA(F)
- Rodzaj: Adapter
- Zastosowanie: Wideo
- Złącza #2: D-sub 15pin Męska
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
11.92 zł / szt
14.66 zł gross
Adapter DisplayPort(męski) do VGA (żeński)
Adapter współpracuje ze wszystkimi monitorami i rzutnikami z portem VGA. Nie wymaga dodatkowego źródła zasilania, sterowników czy też oprogramowania.
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 x 125 x 185 cm |
Technical Specifications
| Brand | Gembird |
|---|---|
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Wideo |
| Złącza #2 | D-sub 15pin Męska |
| Złącza #1 | DisplayPort Męska |
| Wymiary | 41 x 22 x 14 mm |
| Waga | 8 |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |