stacje dokujące/replikatory portów
Adapter Dell USB-C Dell DA310
- Rodzaj: Adapter
- Zastosowanie: Komputerowy
- Złącza #1: USB Typ C Żeńska
- Full specification
Status: Out of stock
222.57 zł / szt
273.76 zł gross
Wyposażony w najszerszą gamę dostępnych portów kompaktowy mobilny adapter 7-w-1 Dell USB-C DA310 oferuje wideo, sieć, łączność danych i przepustowość do 90 W dla Twojego laptopa.
| Weight | 181 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 x 130 x 40 cm |
Technical Specifications
| Brand | Dell |
|---|---|
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Złącza #1 | USB Typ C Żeńska |
| Wymiary | 6.98 cm x 6.98 cm x 2.45 cm |
| Waga | 80 |
| Pozostałe parametry | Zaprojektowany dla: Latitude 3310, 3310 2-in-1, 5320 2-in-1, 5520, 7210 2-in-1, 7310, 7320 2-in-1, 7410, 7420 2-in-1, 7520, 9410 2-in-1, 9510; Precision Mobile Workstation 3560, 7550, 7750; XPS 13 9310 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |