adaptery/przejściówki
Adapter Calyx USB-C do USB-A dwupak szary
- Rodzaj: Adapter
- Zastosowanie: Komputerowy
- Złącza #2: USB Typ C Żeńska
- Full specification
Status: Out of stock
37.81 zł / szt
46.51 zł gross
Adapter Calyx USB-C do USB-A dwupak szary
Nie masz portu USB-C? Żaden problem. Adapter Calyx przekształca port USB-A w port USB-C, umożliwiając szybkie przesyłanie dużych plików, dostęp do pamięci zewnętrznej oraz płynne strumieniowanie multimediów w wysokiej jakości bezpośrednio z urządzenia USB-C. Co więcej, pozwala nawet na ładowanie telefonu lub tabletu przez port USB-A w domu, na lotnisku czy w transporcie publicznym.
Technical Specifications
| Brand | Trust |
|---|---|
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Złącza #2 | USB Typ C Żeńska |
| Złącza #1 | USB Typ A Męska |
| Standard | USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Wymiary | 8 x 11 x 41 mm |
| Waga | 7 |
| Akcesoria w zestawie | 2 x Adapter USB-A do USB-C |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Weight | 35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 x 95 x 160 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |