bluetooth
Adapter Bluetooth 5 Myna
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows
- Zasięg: Klasa 2. - 10m
- Wymiary:
7 x 23 x 14 mm
- Full specification
Status: Out of stock
52.41 zł / szt
64.46 zł gross
Adapter Bluetooth 5
- Zwiększ prędkość dzięki temu adapterowi Bluetooth 5 o zasięgu 10 m i niskim zużyciu energii
- Najnowsza wersja Bluetooth pozwoli Ci być na bieżąco
- Prędkość transferu do 3 Mb/s, redukująca opóźnienia
- Zasięg bezprzewodowy 10 m, dzięki czemu możesz się przemieszczać i nie tracić łączności
- Łatwe połączenie - po prostu podłącz i graj
- Obsługuje tryb klasyczny Bluetooth i tryb niskiego zużycia energii Low Energy (LE), aby oszczędzać baterię laptopa
- Specyfikacja Bluetooth w wersji 5, o bardziej wydajnej transmisji, zachowująca czas pracy na baterii urządzeń przenośnych
Technical Specifications
| Brand | Trust |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Zasięg | Klasa 2. - 10m |
| Wymiary | 7 x 23 x 14 mm |
| Waga | 2 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Interfejs | USB |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | 5.0 |
| Kolor | czarny |
| Weight | 18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 x 96 x 159 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |