konwertery nagrań
Adapter Audio USB-C/M do jack 3.5m/F
- Wymiary:
- 1 / 2.6 / 3 cm
- Waga: 0.005
- Pozostałe parametry:
- Obudowa z tworzywa sztucznego
- Jednoczesne ładowanie i słuchanie
- Zasilanie przez USB, nie wymaga zewnętrznego zasilania
- Kolor czarny
- Pozłacany
- Opakowanie: torba nylonowa
- Full specification
Status: Out of stock
93.63 zł / szt
115.16 zł gross
- Złącze 1: USB-C/wtyczka
- Złącze 2: 3,5 mm (4-stykowe, TRRS)/Jack + USB-C/Jack
- Zgodność z USB 3.2 Gen 1 SuperSpeed
- Częstotliwość próbkowania przy 96 kHz/24-bit
- Obsługuje wbudowany mikrofon do rozmów telefonicznych (dla obsługiwanych telefonów komórkowych)
- Wbudowany 3 poziomy EQ wybierany za pomocą przycisku sterowania i wskazywany przez diodę LED;
- Obsługuje większość 3-biegunowych słuchawek 3,5 mm 16-600 omów
- Obsługuje większość telefonów komórkowych i notebooków z interfejsami USB-C, takich jak Google Pixel 2 / 2XL / Nexus, Motorola Z / Z2 / Huawei Mate9 / Mate10, Xiaomi, One Plus5 / 5T, LeEco, Smartisan, Nubia, Asus, Samsung S8 / S9 / Note8, LG V30, Sony i Nokia odpowiednio Nie
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 x 135 x 145 cm |
Technical Specifications
| Brand | LogiLink |
|---|---|
| Wymiary |
|
| Waga | 0.005 |
| Pozostałe parametry |
|
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |