adaptery/przejściówki
Adapter 4K HDMI EDID Emulator VC081A-AT
- Rodzaj: Adapter
- Zastosowanie: Komputerowy
- Złącza #2: HDMI Typ A Żeńska
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 2 in stock
115.44 zł / szt
141.99 zł gross
Adapter 4K HDMI EDID Emulator
Adapter emulatora True 4K HDMI EDID, VC081A jest przeznaczony do emulacji i przechowywania jednego zestawu EDID z podłączonego wyświetlacza, jednocześnie ułatwiając transmisję wideo 4K. Ucząc się EDID z wyświetlacza HDMI i przekazując go do źródła wideo, VC081A pomaga wyeliminować problemy z komunikacją wideo, które występują z powodu awarii synchronizacji danych EDID między źródłem wideo HDMI a podłączonym wyświetlaczem.
Technical Specifications
| Brand | ATEN |
|---|---|
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Żeńska |
| Złącza #1 | HDMI Typ A Męska |
| Wymiary | 4.40 x 2.40 x 1.18 cm |
| Waga | 4.4 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 60 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 x 125 x 130 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |