adaptery/przejściówki
Adapter 3PT USB3.1 TYPEC DOCK/S U442-DOCK1
- Rodzaj: Adapter
- Zastosowanie: Komputerowy
- Złącza #2: Czytnik kart SD
- Full specification
Status: Out of stock
637.59 zł / szt
784.24 zł gross
Stacja dokująca USB-C, podwójny wyświetlacz - 4K HDMI/mDP, VGA, USB 3.x (5 Gb/s), koncentrator USB-A/C, GbE, karta pamięci, ładowanie PD 100 W
Stacja dokująca USB-C dodaje porty HDMI, VGA, mDP, USB, ładowanie PD i inne do Chromebooka, laptopa lub komputera Apple lub Windows.
- Łączy 2 wyświetlacze jednocześnie, ułatwiając wielozadaniowość i zwiększając produktywność
- Obsługuje rozdzielczości Ultra HD 4K do 3840 x 2160 przy 30 Hz, zapewniając krystalicznie czysty obraz
- Łączy się z przewodową siecią Gigabit Ethernet 10/100/1000, gdy nie jest dostępna sieć Wi-Fi
- Zapewnia moc wyjściową 20 V 5 A (100 W) do szybkiego ładowania urządzeń mobilnych o dużej pojemności
- Czytniki USB-C, USB-A i kart pamięci umożliwiają podłączenie dysków flash i innych urządzeń peryferyjnych
- 3-letnia ograniczona gwarancja
| Weight | 257 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 x 170 x 140 cm |
Technical Specifications
| Brand | Eaton |
|---|---|
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Złącza #2 | Czytnik kart SD |
| Złącza #1 | RJ45 Żeńska |
| Standard | HDMI High Speed with Ethernet |
| Wymiary | 17 x 75 x 137 mm |
| Waga | 0.1 |
| Długość przewodu | 13.1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |