Abarth 595 Competizione
- Bezpieczeństwo:
Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych.
- Liczba elementów: 71
- Płeć: Chłopcy
- Full specification
Abarth 595 Competizione
Abarth to usportowiona wersja szalenie popularnego FIATA 500, którego premiera miała miejsce w 2007 roku. Nowoczesna i niezwykle modna stylistyka, przyciąga wzrok oraz wyróżnienia w branży motoryzacyjnej. Samochód wyglądem nawiązuje do klasycznej pięćsetki, która przed wieloma laty zmotoryzowała Włochy.
Wysokiej jakości licencyjny klockowy model wykonany w skali 1:35 wiernie oddaje wygląd swojego zachwycającego pierwowzoru. Na klockach znajdują się trwałe nadruki, które nie ścierają się nawet w trakcie intensywnej zabawy. Obracające się koła wyposażone w opony idealnie nadają się do poruszania modelem w trakcie zabawy. Model uzupełnia kolekcję samochodów współczesnych od COBI, które są wydawane w skali 1:35 oraz 1:12.
Samochód z klocków konstrukcyjnych COBI to nie tylko zabawka, ale również model kolekcjonerski, który zainteresuje entuzjastów motoryzacji i budowania w każdym wieku! Uzupełnij obszerną kolekcję licencyjnych samochodów COBI wydawanych w skali 1:35 o kolejny ważny dla historii motoryzacji egzemplarz.
- 71 wysokiej jakości elementów,
- wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 20-letnią tradycją,
- spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci,
- w pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych,
- klocki z nadrukami nie odkształcają się i nie bledną w czasie zabawy czy pod wpływem temperatury,
- czytelna i intuicyjna instrukcja oparta na rysunkach i ikonach,
- klocek z nadrukowanym modelem i nazwą auta.
Technical Specifications
| Brand | Cobi Klocki |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych. |
| Liczba elementów | 71 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 24601 |
| Rozmiar zestawu | Mały |
| Pozostałe parametry | Wymiary: 10 x 6.5 x 4.5 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Weight | 129 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 170 x 140 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |