przełączniki/rozdzielacze
8 portowy splitter HDMI
- Porty wejścia: 1 x HDMI
- Porty wyjścia: 8 x HDMI
- Wymiary:
276 x 136 x 24 mm
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 2 in stock
114.43 zł / szt
140.75 zł gross
| Weight | 890 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 225 x 315 cm |
Technical Specifications
| Brand | Gembird |
|---|---|
| Porty wejścia | 1 x HDMI |
| Porty wyjścia | 8 x HDMI |
| Wymiary | 276 x 136 x 24 mm |
| Waga | 0.66 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |