zasilacze awaryjne
5SC 1000i Rack2U
- Liczba akumulatorów: 1
- Porty zasilania we.: IEC-C14
- Moc czynna: 700
- Full specification
Status: Out of stock
3 052.56 zł / szt
3 754.65 zł gross
| Weight | 19100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 240 x 540 x 570 cm |
Technical Specifications
| Brand | Eaton |
|---|---|
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Moc czynna | 700 |
| Porty zasilania wy. | 8 x IEC-C13 |
| Wymiary | 86.2 x 440 x 405 |
| Waga | 14.96 |
| Video | |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Typ obudowy | Rack |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 1000 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |