5-port switch 5xGbE
- Tryb przekazywania: Store-and-forward
- Liczba portów PoE+: Brak
- Liczba portów SFP+: Brak
- Full specification
5 miedzianych portów gigabitowych
Dzięki zastosowaniu do transmisji skrętek miedzianych kategorii 5 lub wyższej tych pięć portów umożliwia szybkie uzyskanie w serwerach połączeń gigabitowych bez potrzeby instalowania nowych, kosztownych kabli światłowodowych. Porty gigabitowe zapewniają serwerom wydzielone pasmo 2000 Mb/s w trybie pełno dupleksowym. Dzięki temu stacje robocze mają jednoczesny dostęp do danych na serwerze bez „wąskich gardeł".
Kontrola przepływu IEEE 802.3x
Funkcja ta umożliwia regulowanie przepływu danych pomiędzy przełącznikiem i serwerem w celu zagwarantowania niezawodnej transmisji. Przy 2000 Mb/s w trybie pełno dupleksowym przełącznik zapewnia szybkie łącza danych z serwerami z minimalnym poziomem utraty danych w czasie transmisji.
Automatyczne rozpoznawanie kabla krosowego (MDI/MDIX)
Wszystkie porty obsługują automatyczne rozpoznawanie kabla krosowego (MDI/MDIX). Eliminuje to konieczność stosowania kabli krosowych lub portów do łączy nadrzędnych (uplink). Każdy port można po prostu połączyć z serwerem, koncentratorem lub przełącznikiem za pomocą zwykłego kabla bezpośredniego typu skrętka.
Instalacja typu „podłącz i pracuj"
Przełącznik integruje się bez problemów z dotychczas używanymi urządzeniami sieciowymi, bez względu na to, czy jest to sieć Ethernet, Fast Ethernet, czy Gigabit Ethernet, dzięki czemu nie ma potrzeby wymiany sprzętu lub oprogramowania. Sieć można uruchomić w kilka minut — wystarczy podłączyć kable do przełącznika. Przełącznik integruje się bez problemów z dotychczas używanymi urządzeniami sieciowymi, bez względu na to, czy jest to sieć Ethernet, Fast Ethernet, czy Gigabit Ethernet, dzięki czemu nie ma potrzeby wymiany sprzętu lub oprogramowania. Sieć można uruchomić w kilka minut — wystarczy podłączyć kable do przełącznika.
| Weight | 220 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 85 x 120 cm |
Technical Specifications
| Brand | D-Link |
|---|---|
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 8 |
| Prędkość przekazywania | 1488 |
| Pobór mocy | 1.67 |
| Wymiary | 97 x 79 x 28 mm |
| Waga | 105 |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Obsługiwane protokoły i standardy | • IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet (twisted-pair copper) |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 2000 |
| Bufor pamięci | 128 |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 815700 |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 5 |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |