chłodzenie CPU
Chłodzenie procesora MAG COREFROZR AA13
- Poziom hałasu: 30.11
- Technologia chłodzenia: Powietrzem
- Prędkość wentylatora (maks.): 2070
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
111,69 zł / szt
137,38 zł brutto
Chłodzenie procesora MAG COREFROZR AA13
- Łopatki typu CycloBlade7: skupiają przepływ powietrza i redukują hałas.
- W konstrukcji wentylatora zastosowano łożyska typu Rifle, które skutecznie redukują hałas wentylatora i wydłużają jego żywotność.
- Podświetlenie ARGB: stwórz idealne efekty świetlne za pomocą aplikacji MSI CENTER.
| Waga | 836 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 165 x 200 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | MSI |
|---|---|
| Poziom hałasu | 30.11 |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2070 |
| Przepływ powietrza | 62.6 |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Prędkość wentylatora (min.) | 510 |
| Ilość rurek Heatpipe | 4 |
| Podstawka / Blok CPU | Miedziany |
| Podświetlenie | ARGB |
| TDP | 240 |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wymiary |
|
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wentylator | 12 cm |
| Gniazdo procesora | LGA1851 |
| Radiator | Aluminium |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |