Chłodzenie procesora - Integrator RGB AM4
- Technologia chłodzenia: Powietrzem
- Prędkość wentylatora (maks.): 2800
- Podstawka / Blok CPU: Aluminium
- Pełna specyfikacja
Chłodzenie procesora - Integrator RGB AM4
KRUX Integrator RGB maciupkie chłodzenie pasujące idealnie do minimalistycznych zestawów z nutką ARGB.
Kompaktowe chłodzenie przeznaczone dla podstawki AM4
Chłodzenie powietrzne KRUX Integrator RGB zostało zaprojektowane specjalnie dla podstawki AM4 i komputerów kompaktowych, do których standardowe systemy wieżowe nie wejdą.
Podświetlenie LED ARGB
Mleczny wentylator chłodzenia Integrator RGB został wyposażony w diody ARGB, które zaraz po podłączeniu mienią się różnokolorowym blaskiem. Kontroler jest wbudowany w wentylator, do zasilania wystarczy standardowy przewód zasilający 4-pin, rola użytkownika jest ograniczona do minimum.
Prosty montaż i obsługa
Integrator został od początku zaprojektowany tak aby był jak najprostszy w montażu na platformie AM4. Chłodzenie od razu po wyjęciu z opakowania jest gotowe do montażu na swoje nowe miejsce, dzięki wsparciu dla standardowego systemu montażu AMD, nie trzeba używać żadnych dodatkowych montaży bądź dystansów. Pasta termoprzewodząca jest preaplikowana i znajduje się już na podstawie. Po zamocowaniu chłodzenia, wystarczy podłączyć jeden przewód i cieszyć się nowym chłodzeniem z ARGB.
Wentylator 92 mm z kontrolą obrotów PWM
Za schładzanie całej konstrukcji odpowiedzialny jest mleczny wentylator w rozmiarze 92 mm. Po podłączeniu do płyty głównej poprzez złącze 4-pin PWM, użytkowni może sterować obrotami w zakresie od 1000 do 2800 10% obr./min.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Krux |
|---|---|
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2800 |
| Podstawka / Blok CPU | Aluminium |
| Prędkość wentylatora (min.) | 1000 |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wymiary | 122 x 57 x 95 mm |
| Waga | 360 |
| Pozostałe parametry |
|
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wentylator | 9.2 cm |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Radiator | Aluminium |
| Oznaczenia |
| Waga | 370 kg |
|---|---|
| Wymiary | 110 x 110 x 80 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |