Chłodzenie CPU V4 ALPHA 3DHP Black
- Poziom hałasu: 22.6
- Podświetlenie: Nie
- Technologia chłodzenia: Powietrzem
- Pełna specyfikacja
Chłodzenie CPU V4 ALPHA 3DHP Black
Chłodzenie powietrzne procesora Cooler Master V4 Alpha 3DHP Black zapewnia wyjątkową wydajność chłodzenia oraz nowoczesny design, wykorzystując opatentowaną technologię 3DHP firmy Cooler Master do szybkiego odprowadzania ciepła i maksymalnej wydajności systemu, rywalizując z tradycyjnymi chłodzeniami z czterema rurkami cieplnymi. Przy zastosowaniu zaledwie dwóch rurek cieplnych, zostało zaprojektowane tak, aby utrzymywać optymalną temperaturę procesora nawet przy dużym obciążeniu.
V4 Alpha 3DHP Black zostało ukształtowane na wzór klasycznego silnika V w samochodach, ale oferuje wydajność porównywalną z jednym z najwydajniejszych dostępnych samochodów elektrycznych. Chłodzenie powietrzne V4 Alpha 3DHP Black wyróżnia się innowacyjnym designem i znakomitą wydajnością. Stworzone z myślą o entuzjastach i dopracowane dla profesjonalistów, V4 Alpha 3DHP Black to nie tylko cooler - to serce Twojej maszyny wysokiej wydajności.
Mniej rurek cieplnych. Większa wydajność chłodzenia.
Mniej hałasu. Większa niezawodność.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cooler Master |
|---|---|
| Poziom hałasu | 22.6 |
| Podświetlenie | Nie |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2050 |
| Przepływ powietrza | 63.1 |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Ilość rurek Heatpipe | 2 |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Wymiary |
|
| Pozostałe parametry |
|
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wentylator | 12 cm |
| Gniazdo procesora | Socket AM5 |
| Radiator | Aluminium |
| Oznaczenia |
| Waga | 750 kg |
|---|---|
| Wymiary | 160 x 160 x 225 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |