Chłodzenie CPU Spartan 5 MAX ARGB EY3A004
- Technologia chłodzenia: Powietrzem
- Rodzaj złącza: 3-pin
- Prędkość wentylatora (maks.): 1500
- Pełna specyfikacja
Spartan 5 MAX ARGB
Mroźno, mroźniej, Spartan 5 MAX ARGB. Poznaj podświetlany cooler, który ostudzi Twojego procka jak dobra klimatyzacja w upalny letni dzień. Takie cuda to zasługa 120-milimetrowego wentylatora Fluctus 120 PWM ARGB. Nałożyliśmy go na gęsto użebrowany radiator z czterema ciepłowodami, więc możesz renderować i projektować bez obaw, że Twój komp nagle zaświeci na niebiesko. Bo wszyscy wiemy, że od tego jest ARGB.
Spartan 5 MAX ARGB
Spartan 5 MAX ARGB ma tylko 14,6 cm wysokości, ale spokojnie mógłby rywalizować w konkursie na mrocznego mroźnego rycerza. To sprawka 120-milimetrowego wentylatora Fluctus 120 PWM ARGB. Zamontowaliśmy go na gęsto użebrowanym radiatorze z czterema ciepłowodami, więc możesz wyciskać z kompa ostatnie soki bez stresu, że zaraz zrobi się gorąco. Dosłownie wystarczy go zamontować (Spartan 5 MAX działa z większością podstawek, od starszych jak AM2(+) i LGA1156 aż po AM5 i LGA1700) i już. Cooler będzie mroził jak spojrzenie cosplayera, któremu ktoś wykupił ostatnią wejściówkę na konwent.
W pakiecie dostajesz też ściągę instrukcję. Z jej pomocą zainstalujesz go dosłownie w parę minut. Nawet jeśli to Twój pierwszy montaż.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Endorfy |
|---|---|
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Rodzaj złącza | 3-pin |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1500 |
| Prędkość wentylatora (min.) | 250 |
| Podstawka / Blok CPU | Miedziany |
| Podświetlenie | ARGB |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wymiary | 146 × 125 × 65 mm |
| Waga | 490 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wentylator | 12 cm |
| Gniazdo procesora | LGA1151 |
| Radiator | Aluminium |
| Oznaczenia |
| Waga | 630 kg |
|---|---|
| Wymiary | 115 x 155 x 185 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |