Chłodzenie CPU Hyper 622 Halo czarny
- Poziom hałasu: 27
- Technologia chłodzenia: Powietrzem
- Prędkość wentylatora (maks.): 2050
- Pełna specyfikacja
HYPER 622 HALO
Cooler Master rozwija dziedzictwo serii Hyper, debiutując 6-rurową chłodnicę powietrza Hyper Hyper 622 Halo Black.
AUTOMATYCZNE WYKRYWANIE ARGB
Intuicyjne wykrywanie diod LED automatycznie zapewnia domyślne oświetlenie widma ARGB lub pełną personalizację ARGB za pomocą 3-pinowego złącza.
PODWÓJNY, PRZEPROJEKTOWANY WENTYLATOR HALO
Wentylator Halo 120 mm z podwójną pętlą LED oferuje oszałamiające oświetlenie i lepszą wydajność wentylatora.
PODWÓJNY RADIATOR WIEŻOWY
Podwójny radiator wieżowy i dwa wentylatory zapewniają dwa razy większą powierzchnię chłodzenia.
WYDAJNE CIEPŁOWODY X 6
Niklowana podstawa pokrywająca cały procesor z 6 równomiernymi ciepłowodami równomiernie i szybko odprowadza ciepło.
SZEROKIE DOPASOWANIE DO OBUDOWY
Niskoprofilowe rurki cieplne zoptymalizowane pod kątem wysokości 157 mm pasują do większości pamięci RAM i obudów.
WYSOKA WYDAJNOŚĆ CRYOFUZE
Wykorzystując nanocząsteczki, CryoFuze zapewnia doskonałą przewodność cieplną na wszystkich przetwarzanych komponentach w celu optymalnego transferu ciepła.
CZARNA ALUMINIOWA GÓRNA POKRYWA
Ekskluzywny design z aluminiową górną pokrywą i charakterystycznym logo.
| Waga | 1555 kg |
|---|---|
| Wymiary | 165 x 175 x 205 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cooler Master |
|---|---|
| Poziom hałasu | 27 |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2050 |
| Przepływ powietrza | 51.88 |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Podstawka / Blok CPU | Aluminium |
| Prędkość wentylatora (min.) | 650 |
| Ilość rurek Heatpipe | 6 |
| Podświetlenie | ARGB |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Wymiary | 125 x 137 x 157 mm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wentylator | 12 cm |
| Gniazdo procesora | Socket AM5 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |