Chłodzenie CPU Hyper 212 3DHP BLACK ARGB
- Poziom hałasu: 22.6
- Technologia chłodzenia: Powietrzem
- Prędkość wentylatora (maks.): 2050
- Pełna specyfikacja
Chłodzenie CPU Hyper 212 3DHP BLACK ARGB
Cooler Master Hyper 212 od dawna jest niezawodnym wyborem dla solidnego, bezproblemowego chłodzenia, zaufanym przez profesjonalistów na całym świecie. Nowy Hyper 212 3DHP Black ARGB podnosi tę renomę jeszcze wyżej. Dzięki autorskiej technologii 3DHP ciepło jest odprowadzane z procesora bardziej efektywnie, dorównując wydajnością tradycyjnym chłodzeniom z czterema rurkami cieplnymi. Wykorzystując zaledwie dwie rurki cieplne, został zaprojektowany tak, aby utrzymywać optymalne temperatury procesora nawet przy dużym obciążeniu.
Stworzony dla każdego budowniczego PC, Hyper 212 3DHP Black ARGB zapewnia niezawodne chłodzenie w stylowym wydaniu. Łatwy w montażu i oferujący stałą wydajność, jest idealnym punktem wyjścia do chłodnego i cichego użytkowania komputera.
Mniej rurek cieplnych. Większa efektywność chłodzenia.
Mniej hałasu. Większa niezawodność.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cooler Master |
|---|---|
| Poziom hałasu | 22.6 |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2050 |
| Przepływ powietrza | 63.1 |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Ilość rurek Heatpipe | 2 |
| Podświetlenie | ARGB |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wymiary |
|
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wentylator | 12 cm |
| Gniazdo procesora | LGA1156 |
| Radiator | Aluminium |
| Oznaczenia |
| Waga | 500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 160 x 230 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |