chłodzenie CPU
Chłodzenie CPU Dark Rock 5 PRO BK036
- Poziom hałasu: 23.3
- Podświetlenie: Nie
- Technologia chłodzenia: Powietrzem
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
320,46 zł / szt
394,17 zł brutto
DARK ROCK PRO 5
Cisza I Wydajność Bez Kompromisów
Dark Rock Pro 5 oferuje ogromną wydajność chłodzenia i praktycznie niesłyszalną pracę. Doskonały do mocno systemów i wymagających stacji roboczych.
- 7 wysokowydajnych rurek cieplnych zapewniających bardzo dużą moc chłodzenia
- 2 praktycznie niesłyszalne wentylatory Silent Wings PWM gwarantujące doskonały przepływ powietrza
- Wentylator przedni z wylotem w kształcie lejka dla optymalnej dystrybucji powietrza
- Przełącznik prędkości umożliwia przełączanie w dowolnym momencie pomiędzy trybem "cichym" a "wydajnym"
- Przedni wentylator o regulowanej wysokości i duże wycięcia na radiatory zapewniają wysoką kompatybilność z chłodzeniami RAM i VRM
- Wysokiej jakości górna pokrywa z siatką
- Specjalna czarna powłoka z cząsteczkami ceramicznymi zapewnia elegancki wygląd i doskonałe przenoszenie ciepła
| Waga | 1720 kg |
|---|---|
| Wymiary | 185 x 205 x 220 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Be quiet! |
|---|---|
| Poziom hałasu | 23.3 |
| Podświetlenie | Nie |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2000 |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Prędkość wentylatora (min.) | 1300 |
| Ilość rurek Heatpipe | 7 |
| Podstawka / Blok CPU | Miedziany |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Wymiary | 145 x 136 x 168 mm |
| Waga | 1.29 |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wentylator | 12 cm |
| Gniazdo procesora | Socket AM5 |
| Radiator | Aluminium |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |