ogrodowe
Centrum zabaw
- Nr katalogowy:
7600840206
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Ogrodowe
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
1 116,34 zł / szt
1 373,10 zł brutto
Smoby Centrum zabaw
- Posiada bramkę piłkarską, tablicę i kosz do koszykówki (zestaw nie zawiera piłki), zjeżdżalnię, ściankę wspinaczkową, zadaszony stolik piknikowy z dwiema ławeczkami.
- Odporna i stabilna konstrukcja.
- 62% użytego do produkcji domku plastiku pochodzi z recyklingu.
- Powłoka ANTI-UV chroniąca przed blaknięciem kolorów na słońcu.
- Wyprodukowane we Francji.
| Waga | 32000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1190 x 505 x 1000 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Smoby |
|---|---|
| Nr katalogowy | 7600840206 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Ogrodowe |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Inne |
| Długość ślizgu | 1.5 |
| Wymiary | 284 x 203 x 176 cm |
| Wymagania wiekowe | 24 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) z recyklingu |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Zielony |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |