BV1000I-GR BackUPS BV 1000VA/600W/AVR/4xSchuko
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura eksploatacji 0 - 40 °C
- Wilgotność względna podczas pracy 0 - 90 %
- Wysokość n.p.m. podczas pracy 0-1968.3metry
- Hałas słyszalny w odległości 1 m od powierzchni urządzenia 40.0dBA - Liczba akumulatorów: 1
- Zabezpieczenia / filtry: Przeciwprzepięciowe
- Pełna specyfikacja
BV1000I-GR BackUPS BV 1000VA/600W/AVR/4xSchuko
- Automatyczna regulacja napięcia (AVR) Automatycznie podwyższa niskie napięcie i obniża wysokie napięcie do poziomów odpowiednich dla zasilanych urządzeń.
- Otwory do montażu na ścianie Listwa jest przystosowana do dogodnego montażu w ciasnych miejscach, a także na ścianie lub innej powierzchni
Specyfikacja techniczna
| Producent | APC |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe | - Temperatura eksploatacji 0 - 40 °C |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Moc czynna | 600 |
| Czas ładowania | 8 |
| Porty zasilania we. | Typ F Schuko |
| Czas transferu (maks.) | 10 |
| Porty zasilania wy. | 4 x typ C/F (Schuko) |
| Wymiary | 92mm x 160mm x 305mm |
| Waga | 5.7 |
| Akcesoria w zestawie | - Podręcznik użytkownika |
| Napięcie | 12 |
| Pojemność akumulatora | 9 |
| Gniazda we/wy | Brak |
| Typ obudowy | Desktop |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 1000 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Waga | 6200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 240 x 140 x 370 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |