Status: Brak na stanie
58,59 zł / szt
72,07 zł brutto
Butelka sportowa
Posiada otwieraną na zatrzask pokrywkę, którą otwiera się po naciśnięciu przycisku, co zapewnia wygodne nawodnienie w dowolnym momencie.
- Pokrywka blokuje się po zamknięciu, co zmniejsza ryzyko przypadkowego otwarcia.
- Pojemność 1l zapewnia odpowiednie nawodnienie a samozabezpieczającą pokrywka zapewniającą spokój ducha w podróży
- Bezpieczna dla dzieci butelka Tritan
- Pokrywka otwierana jednym dotknięciem
- Automatyczne blokowanie po zamknięciu pokrywki
- Oddzielne sitko do herbaty
- Zabezpieczenie przed przeciekaniem
| Waga | 400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 95 x 237 x 109 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | XIAOMI |
|---|---|
| Wymiary | 96 × 84 × 227 mm |
| Waga | 280 |
| Pojemność | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Przezroczysty |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |