zegary
Budzik Pag termometr higrometr Czarny
- Budzik: Tak
- Funkcja drzemki: Nie
- Mechanizm: Elektroniczny
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
71,00 zł / szt
87,33 zł brutto
Budzik z analogowym wyświetlaczem godziny i budzika oraz cyfrowym wyświetlaczem temperatury i wilgotności otoczenia
- Budzik z analogowym wyświetlaczem godziny i budzika oraz cyfrowym wyświetlaczem temperatury i wilgotności otoczenia
- Biała tarcza z cyframi arabskimi
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hama |
|---|---|
| Budzik | Tak |
| Funkcja drzemki | Nie |
| Mechanizm | Elektroniczny |
| Wymiary | Szerokość x Głębokość x Wysokość 9,5 x 4,9 x 12,5 cm |
| Waga | 152 |
| Typ | Analogowy |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Biurkowy |
| Kolor | Biały |
| Waga | 195 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 100 x 155 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |