Status: Brak na stanie
68,88 zł / szt
84,72 zł brutto
- Budzik z analogowym wyświetlaczem czasu i budzika
- Biała tarcza
- Klasyczny design z eleganckimi nóżkami
- Możliwość ustawienia jednego czasu budzika
- Funkcja drzemki
- Podświetlenie aktywowane po naciśnięciu przycisku, światło wyłącza się automatycznie
| Waga | 295 kg |
|---|---|
| Wymiary | 65 x 130 x 180 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hama |
|---|---|
| Średnica | 11 |
| Budzik | Tak |
| Funkcja drzemki | Tak |
| Mechanizm | Elektroniczny |
| Wymiary | Głębokość 5,2 x średnica 11 cm |
| Waga | 228 |
| Typ | Analogowy |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Biurkowy |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |