breloczki
Breloki Kapibara mix Display 12 sztuk
- Nr katalogowy:
STN9250
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
38,30 zł / szt
47,11 zł brutto
Breloki Kapibara mix Display 12 sztuk
Brelok Kapibara od Toys Inn to idealny prezent dla miłośników drobnych gadżetów. Został wykonany z wysokiej jakości materiałów i zachwyca precyzyjnym odwzorowaniem postaci kapibary. Wyposażony jest w metalowy łańcuszek z kółkiem, na którym znajduje się również gumowa zawieszka z kolorowym napisem Capybara. Nadaje ona brelokowi unikalny charakter i dodatkowo przyciąga wzrok. Brelok świetnie sprawdzi się jako ozdoba do kluczy, plecaka czy piórnika.
Cena za display zawierający 12 sztuk.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Stnux |
|---|---|
| Nr katalogowy | STN9250 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Wymiary | Sztuka: 4,5 x 2 x 1,8 cm + łańcuszek: 6 cm + zawieszka: 10 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania (display): 16 x 10 x 24 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Guma |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Waga | 430 kg |
|---|---|
| Wymiary | 105 x 160 x 260 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |