routery GSM/3G/LTE
Bramka LTE TRB142 (Cat 1), 3G, 2G, USB
- Model:
TRB142
- Wymagania środowiskowe:
- Zakres temperatury pracy: -40° C do 75° C
- Wilgotność podaczas pracy: 10-90% bez kondensacji
- Sieć UMTS: 2100 MHz
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
366,17 zł / szt
450,39 zł brutto
Bramka LTE TRB142
TRB142 to bardzo mała, lekka, energooszczędna brama przemysłowa wyposażona w szeroko stosowany interfejs RS232 do zdalnego sterowania urządzeniami oraz w moduł LTE Cat 1 zapewniający niezawodną komunikację i oprogramowanie oparte na OpenWRT. Można ją łatwo dostosować do różnych potrzeb.
Tak jak i inne produkty z serii TRB, oferuje szeroką gamę funkcji oprogramowania, takich jak zarządzanie SMS-ami, VPN, IPsec, zapora ogniowa i obsługa FOTA.
Ta brama jest trwała, ma wiele możliwości wyboru źródła zasilania i doskonale współpracuje z systemem zdalnego sterowania Teltonika Networks (RMS).
| Waga | 392 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 150 x 175 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TELTONIKA |
|---|---|
| Model | TRB142 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zysk anteny | 2 |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Porty we/wy | 1 x Slot karty SIM |
| Karta SIM | Mini |
| Liczba anten | 1-złącze na antenę |
| Wymiary | 75 x 25 x 65 mm |
| Waga | 135 |
| Pozostałe parametry |
|
| Oprogramowanie | RutOS |
| Zasilanie | Złącze 4 pin, 9-30 VDC |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Transmisja danych | GPRS |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Aluminiowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |