zawody
Bosch Zestaw ogrodnika
- Bezpieczeństwo:
- Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. Opakowanie nie służy do zabawy.
- Należy zachować opakowanie/ulotkę/etykietę, gdyż zawiera ważne informacje.
- Nr katalogowy:
L2752
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 14 w magazynie
82,14 zł / szt
101,03 zł brutto
Zestaw ogrodowy Bosch z taczką
Seria narzędzi ogrodowych na licencji Bosch wyglądem przypomina najprawdziwsze sprzęty, którymi posługują się dorośli. Dlaczego dzieci nie miałyby brać czynnego udziału w pracach na świeżym powietrzu? Dzięki kosiarce, taczce, łopacie czy wykaszarce mogą bez trudu zamienić się w prawdziwych ogrodników. Wszystkie narzędzia wykonane są bardzo solidnie w związku z czym, można za ich pomocą wykonywać prawdziwe, lekkie prace ogrodowe.
W zestawie znajduje się komplet narzędzi ogrodowych niezbędnych do podstawowych prac, czyli solidna taczka, grabie oraz łopata z grubego, wytrzymałego tworzywa sztucznego, rękawice ochronne dla dzieci.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Klein |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Nr katalogowy | L2752 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Tematyka | Ogrodnik |
| Wymiary | - Taczka: 69 x 33 x 25 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czerwony |
| Waga | 1350 kg |
|---|---|
| Wymiary | 265 x 350 x 710 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |