latarki
Bosch Latarka
- Bezpieczeństwo:
- Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. Opakowanie nie służy do zabawy.
- Należy zachować opakowanie/ulotkę/etykietę, gdyż zawiera ważne informacje.
- Nr katalogowy:
L8448
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
42,90 zł / szt
52,77 zł brutto
Bosch Latarka
Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia.
| Waga | 319 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 155 x 265 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Klein |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Nr katalogowy | L8448 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 26,5 x 15,5 x 7 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |